A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Afghánistán - Diskuze

Původní dotaz

Afganistan 2010,země vzdálená.

30.11.-0001 00:00:00 | Deny
Deny
Tak se mi konečně podařilo dokončit fotogalerie o Afghánistánu v roce 2010.Poslední fotogalerie je rozdělena na „země vzdálená“ a „Kábul a okolí“,bohužel se to do jedné fotogalerie nevešlo.Popisky jsou minimální,myslím ale,že většina fotek je dostatečně vypovídajících,u několika málo jsem si dovolil vtipný komentář.Přiznávám,že jsem nechtěl diváka děsit,děsů je v této zemi dost,ale tady jsem je nechtěl vytahovat na okukování.Klidně mi to můžete vyčítat.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
BOGY 30.10.2010 13:24

Díky za zajímavé fotky.Opravdu tristní pohled na bohem zapomenutou zemi,kde se žije snad jen za trest. 8-O

st4cy 26.10.2010 22:31

Whow... ty fotky mi doslova vzaly dech... To musel být zážitek!

• Anonym (1)
drakous03 18.10.2010 22:24

Opět můžeme poznat nepoznané. Všechny fotky jsou skvělé

alush 18.10.2010 20:11

Jedním slovem úžasné. Myslím, že návštěva v takové zemi pěkně pomotá životní hodnoty.

• Anonym (1)
Kimi 18.10.2010 17:44

Po shlednuti fotogalerie mam pocit, ze ziju na jine planete....uplne jiny zivot, hodnoty....fotka 132 (domky z nepalenych cihel) mi pripominaji domecky v Luxoru na zapadnim brehu , ktere jsou videt v okoli alabastrovych dilen ...

onika 18.10.2010 17:44

Na jednu stranu jsem ráda, že žiji v ČR a její problémy s porovnáním co se děje jinde na světe, považuji za poměrně zanedbatelné a někdy i malicherné. I když, lidského neštěstí se najde všude , něco o tom vím.....
Fotogalerie moc zajímavá a moc ráda jsem se podívala ....

Dasuch 18.10.2010 17:12

odevzdanost - přesně jsi to vystihl, kraj nám opravdu vzdálený :-P ;-)
díky

ferdyš 18.10.2010 10:27

Vždy když v rozhlase poslouchám informace z Kábulu a okolí nějak mě to tam táhne se podívat a vše vidět. Díky Tobě Zdendo jsem měl a mám možnost to vidět.Musel to být neskutečný a nevšední zážitek. Díky Ferda z Beskyd

ja-hoda 17.10.2010 23:42

Děkuji. A synovi vzkaž, že by měl začít i psát, ne jen fotit. ;-) ;-) Tohle je fakt pěkný.

jana a petr 17.10.2010 23:32

Opravdu zajímavé,ráda jsem se podívala.

Zpět na všechny diskuze