A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Afghánistán - Diskuze

Původní dotaz

Afganistan – ztracená historie

30.11.-0001 00:00:00 | Deny
Deny
Je opravdu velmi těžké v Kábulu,natož tak někde v Afgh hledat historii tak,jak by jsme ji hledali jinde ve světě.Klidně se dá říct,že Afgh je jiný svět,oni nemají vztah k historii jako celku za Afgh,ale jen k těm kmenovým územím,kde se narodili.Důležité je vědět,že Kábul není Afgh a naopak,bylo by tedy chybou posuzovat Afgh podle Kábulu.O což se mnoho novinářů snaží,aby tak ukázali světu jaké převratné změny se v Afgh dějí.
Vše co nemá souvislost i Islámem zničili.To je nejlépe vidět v Baburových zahradách v Kábulu v protikladu třeba k Bamyanu,kde si zničili světový unikát kamenného Buddhu.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
jena19 04.04.2012 22:20

Deny je to krásné i mrazivé současně - díky za sdílení. Tato země, stejně jako třeba Írán jsou stále plné nádherných památek a nezbývá, než doufat, že je A/ nezničí B/ budeme někdy moct bezpečně navštívit

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Frida 14.09.2011 16:50

I já se přidávám - velice zajímavá galerka

• Anonym (4)
  • Anonym (2)
Dasuch 06.11.2010 20:10

máš pro mě velmi zajímavé galerky z míst, kam se asi nikdy nedostanu.

moc ti díky :-P ;-)

• Anonym (4)
  • Anonym (5)
Ema 17.10.2010 13:24

Tak vidím i něco jiného,než zaprášené afghánské chajdy a uličky,které znám z televize.Zajímavé obrázky.Trošku jsi mi poopravil představu o této vzdálené zemi.

• Anonym (2)
  • Anonym (5)
Bíí 14.10.2010 18:37

Díky Deny.

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
ja-hoda 14.10.2010 13:03

Děkuji za pozvání do Tvé fotogalerie. Chtělo by se říci - hezké fotky, ale někde v pozadí furt cítím tu příšernou hrůzu a zmar. Do tématu o Islámu jsem dala právě dočtený cestopis z téhle země. Soudě podle vyprávění kamaráda, který tam působil jako lékař, jim asi není pomoci......

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
badawi 12.10.2010 17:23

i přes to všechno doufám, že i tato země budou jednou turisticky přístupná a budeme do ní jezdit a tím třeba nějakým způsobem pomůžeme zlepšit ekonomiku a současný stav země.

děkuji za fotky

• Anonym (4)
  • Anonym (5)
Ajaja 12.10.2010 04:40

Život nezastavíš ;-) Škoda těch zničených památek, ale snad ti mladí budou lepší a budou si víc vážit toho, co mají

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
onika 11.10.2010 13:24

Je to hodně zajímavé ale i pocit toho smutku je hodně silný 8-O tak budu držet palce ať je líp :-) :-) Jinak fotky jsou úžasné :-D :-D

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
babička Lála 11.10.2010 13:07

tý jo... 8-O

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze