A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Afghánistán - Diskuze

Původní dotaz

Afganistan – ztracená historie

30.11.-0001 00:00:00 | Deny
Deny
Je opravdu velmi těžké v Kábulu,natož tak někde v Afgh hledat historii tak,jak by jsme ji hledali jinde ve světě.Klidně se dá říct,že Afgh je jiný svět,oni nemají vztah k historii jako celku za Afgh,ale jen k těm kmenovým územím,kde se narodili.Důležité je vědět,že Kábul není Afgh a naopak,bylo by tedy chybou posuzovat Afgh podle Kábulu.O což se mnoho novinářů snaží,aby tak ukázali světu jaké převratné změny se v Afgh dějí.
Vše co nemá souvislost i Islámem zničili.To je nejlépe vidět v Baburových zahradách v Kábulu v protikladu třeba k Bamyanu,kde si zničili světový unikát kamenného Buddhu.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Deny 10.10.2010 21:16

Je opravdu velmi těžké v Kábulu,natož tak někde v Afgh hledat historii tak,jak by jsme ji hledali jinde ve světě.Klidně se dá říct,že Afgh je jiný svět,oni nemají vztah k historii jako celku za Afgh,ale jen k těm kmenovým územím,kde se narodili.Důležité je vědět,že Kábul není Afgh a naopak,bylo by tedy chybou posuzovat Afgh podle Kábulu.O což se mnoho novinářů snaží,aby tak ukázali světu jaké převratné změny se v Afgh dějí.
Vše co nemá souvislost i Islámem zničili.To je nejlépe vidět v Baburových zahradách v Kábulu v protikladu třeba k Bamyanu,kde si zničili světový unikát kamenného Buddhu.

• Anonym (5)
  • Anonym (5)
drakous03 10.10.2010 21:37

Díky za vložené fotky.Co k nim říci ;-) Při zhlédnutí této galerie mám postupně tyto pocity: zvědavost,lítost, pocit marnosti ale postupně i naděje a fotka 73/ snad je to dobře/ při ní mám úsměv na tváři. :-P

• Anonym (5)
  • Anonym (5)
alush 10.10.2010 22:21

Babur Garden jako Al Azhar...taková oáza v té šedi okolo :-) Pěkný a hlavně jsem unešená z těch záběrů oblohy.

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
papoušek 10.10.2010 22:23

Souhlas s Drakoušem,zpočátku uplně depresivní pocity ale ti dva malí klučíci..snad bude líp :-)

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
jana a petr 11.10.2010 07:21

Zajímavé,ráda si prohlížím Tvoje fotogalerie...

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Baru 11.10.2010 10:30

Nám se takový svět velmi těžko chápe. Pro mě osobně je mnohem exotičtější, než ty bývalé kolonie v Karibiku, prostě to chápání života je úplně jiné

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
ferdyš 11.10.2010 10:43

nádhera a jiný svět. toto mám moc rád a děkuji za úúúžasné fotky :-) moc se ti to povedlo ferda z frýdku

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Kimi 11.10.2010 12:38

Fascinujici krajina...jiny zivot...zajimave fotky...

• Anonym (3)
  • Anonym (5)
babička Lála 11.10.2010 13:07

tý jo... 8-O

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
onika 11.10.2010 13:24

Je to hodně zajímavé ale i pocit toho smutku je hodně silný 8-O tak budu držet palce ať je líp :-) :-) Jinak fotky jsou úžasné :-D :-D

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze